19ο Αντάμωμα Πενταπολιτών
Date:
Ο πολιτιστικός σύλλογος Πεντάπολης ανακοινώνει για το φετινό αντάμωμα των απανταχού Πενταπολιτών πως θα διεξαχθεί στις 12, 13 και 14 Αυγούστου ως εξής:
- 1η ημέρα θεατρική παράσταση στον αύλειο χώρο του Δημ.Σχολειουμε( το παράπονο του Οδυσσέα) ώρα 9.μ.μ.
- 2η ημέρα αφιερωμένη στους μικρούς μας φίλους με κλόουν στις 7 το απόγευμα και στις 9 παράσταση καραγκιοζη
- 3η ημέρα λαϊκή βραδιά με παραδοσιακό συγκρότημα και πλούσια εδέσματα ώρα έναρξης 21:00 η 2η και 3η ημέρα των εκδηλώσεων θα γίνουν στον αύλειο χώρο του Λυκείου.
![19ο Αντάμωμα Πενταπολιτών 1 19ο Αντάμωμα Πενταπολιτών](https://epiloges.tv/wp-content/uploads/2024/08/pentapolh1-600x1024.jpg)