Προβλήματα από την χθεσινή νεροποντή στις Σέρρες
Date:
Για περισσότερες από 3 ώρες χωρίς ρεύμα έμειναν χθες περιοχές των Δήμων Σερρών και Εμμανουήλ Παπά. Ο λόγος δέντρα που έπεσαν επάνω σε καλώδια στην περιοχή του Κρίνου με αποτέλεσμα να προκαλέσουν σοβαρό πρόβλημα στις εγκαταστάσεις της ΔΕΗ. Από την διακοπή του ρεύματος δεν λειτουργούσαν και οι φωτεινοί σηματοδότες στην διασταύρωση του νοσοκομείου με αποτέλεσμα η κυκλοφορία να διεξάγεται με ιδιαίτερη δυσκολία.