“Λουκέτο” βάζει ο δήμος Σερρών σε ακατάλληλες παιδικές χαρές
Date:
Ξεκίνησε το ξεκαθάρισμα των παιδικών χαρών στις Σέρρες με τον δήμο Σερρών να προσανατολίζεται τελικά να βάλει ”λουκέτο” σε 40 ακατάλληλες παιδικές χαρές. Σήμερα ο αντιδήμαρχος έργων και υποδομών Ηλίας Γκότσης παραχώρησε Σ.Τ. Κατά τη διάρκεια της οποίας παρουσίασε τόσο την κατάσταση που επικρατεί στον Δήμο των Σερρών αλλά και το πλαίσιο που θα κινηθεί στο επόμενο χρονικό διάστημα. Παράλληλα ο κος Γκότσης απύθυνε έκκληση στους Σερραίους να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και να μην προκαλούν φθορές στις κούνιες.