ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ ΣΕΡΡΩΝ ΕΝ ΚΗΠΩ.
Date:
» ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ ΣΕΡΡΩΝ Ανακύκλωση από τα ξερά φύλλα και κλαδιά των δέντρων για προστασία του περιβάλλοντος ξεκίνησε η γνωστή επιχείρηση ΕΝ ΚΗΠΩ. Η εν λόγω επιχείρηση που δραστηριοποιείται με οργάνωση και μεράκι στο χώρο της κηπευτικής, συμμετέχει και στην 12η Ανθοκομική Έκθεση που πραγματοποιείται αυτές τις ημέρες στην κεντρική πλατεία της πόλης των Σερρών, στην πλατεία Ελευθερίας.