Την Σερραία αθλήτρια Σωτηρίου Ματίνα βράβευσε ο Δήμαρχος Σερρών
Date:
Την Σερραία αθλήτρια Σωτηρίου Ματίνα βράβευσε ο Δήμαρχος Σερρών Πέτρος Αγγελίδης για την πρώτη θέση που κατέλαβε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Badminton U15. Η Σερραία αθλήτρια συνοδευόταν από την οικογένειά της και από τον προπονητή της Αλέξανδρο Κατζόγλου οι οποίοι με ιδιαίτερη υπερηφάνεια δήλωσαν ότι θα συνεχίσουν να στηρίζουν την αθλήτρια ώστε να προχωρήσει και να πραγματοποιήσει τους στόχους της