Ο δήμαρχος Σερρων Π. Αγγελίδης ευχαρίστησε του Βουλευτές της Π.Ε. Σερρών για την εξέλιξη στρατοπέδων
Date:
Τους βουλευτές της Π.Ε. Σερρών ευχαρίστησε μέσω συνέντευξης Τύπου ο Δήμαρχος Σερρών Πέτρος Αγγελίδης για τη βοήθεια που προσέφεραν, ώστε αν υπάρξει αίσιο τέλος στο θέμα των στρατοπέδων. Ο κύριος Αγγελίδης συνεχάρη επίσης την μείζονα και την ελάσσονα αντιπολίτευση που στήριξαν το ψήφισμα της δημοτικής αρχής.