Κόντρα Φωτιάδη- Χασαπίδη για το αποχετευτικό στα Καλά Δένδρα
Date:
Νέα κόντρα έχει ξεσπάσει στο Δήμο των Σερρών! Αυτή την φορά ανάμεσα στον Πρόεδρος της ΔΕΥΑΣ Κώστα Χασαπίδη και στον Επικεφαλής της Μείζονος Αντιπολίτευσης του Δημοτικού Συμβουλίου Σερρών Στέφανο Φωτιάδη. Αφορμή στάθηκαν οι χθεσινές δηλώσεις του δεύτερου για το αποχετευτικό δίκτυο της Δημοτικής Κοινότητας των Καλών Δένδρων ότι κάποια πράγματα κινήθηκαν στην λογική της χρέωσης και όχι της λύσης ως προς το θέμα…