ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΣΥΣΚΕΨΗ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
Date:
Το απόγευμα της Πέμπτης πραγματοποιήθηκε σύσκεψη στο γραφείο του Δημάρχου Σερρών Πέτρου Αγγελίδη, παρουσία μελών της Αντιπολίτευσης του Δημοτικού Συμβουλίου και εκπροσώπου της Ύπατης Αρμοστίας του ΟΗΕ για το θέμα των προσφύγων, αφού αναμένονται κι άλλοι πρόσφυγες στο νομό Σερρών μιας και έχει προκηρυχθεί και διαγωνισμός για την κατασκευή μόνιμης δομής προσφύγων. ΡΕΠΟΡΤΑΖ