ΑΝΟΙΧΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Efi Efraimidou
ΟΜΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟΣ;;;; ΠΟΙΕΣ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΕΣ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΕΙΟ ΠΑΓΟ;;;;ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑΝ ΟΡΚΟ ΩΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ….ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΟΡΚΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΤΗΡΕΙΣ …ΜΟΝΟ ΑΠΕΙΛΕΣ ΞΕΣΤΟΜΙΖΕΙΣ…ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ….ΜΕ ΝΟΜΟΥΣ (ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ) …ΕΛΑ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΠΟΛΙΤΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ…ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ …ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ….ΤΗΡΗΣΕ ΤΟΝ ΟΡΚΟ ΣΟΥ…ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΣΩΠΑΣΕ …ΓΙΑΤΙ Η ΝΕΜΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΡΓΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΗΣΜΟΝΕΙ….