Η. ΓΚΟΤΣΗΣ:Τα δύο πλατάνια αποτελούν κομμάτι της ιστορίας της Πόλης μας-Και την ιστορία μας δεν την ξεριζώνουμε!!!
Date:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
Τα δύο πλατάνια που βρίσκονται στη συμβολή των οδών Γ’ Ιππικού Συντάγματος- Νικομηδειας-Αν.Θράκης και Αθ.Αργυρού , υπάρχουν εκεί πάνω από 100 χρόνια και αποτελούν κομμάτι της ιστορίας της Πόλης μας.
ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΙΖΩΝΟΥΜΕ!
Τα δύο πλατάνια που βρίσκονται στη συμβολή των οδών Γ’ Ιππικού Συντάγματος- Νικομηδειας-Αν.Θράκης και Αθ.Αργυρού , υπάρχουν εκεί πάνω από 100 χρόνια και αποτελούν κομμάτι της ιστορίας της Πόλης μας.
ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΙΖΩΝΟΥΜΕ!
Είναι λοιπόν ΟΔΥΝΗΡΟ που ορισμένοι διαδίδουν ψευδείς ειδήσεις στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με αποτέλεσμα να επιφέρουν σύγχυση και αναστάτωση στην ΣΕΡΡΑΙΚΗ κοινωνία !