ΝΕΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΑΙ 1ος ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ Σ.Δ.Π.ΣΕΡΡΩΝ
Date:
Ο Σύνδεσμος Διαιτητών Ποδοσφαίρου Ν. Σερρών συγχαίρει το μέλος του και νέο διαιτητή, Ευάγγελο Μπεριντζή του Ξενοφώντος, για την επιτυχία του στην πανελλήνιες εξετάσεις καθώς πέτυχε ως 1ος Πανελλαδικά την εισαγωγή του στην σχολή ΙΑΤΡΙΚΗ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΚΗΣ.
Η επιτυχία του αυτή δείχνει με τον πλέον εύγλωττο τρόπο ότι αθλητισμός και σπουδές μπορούν να συνδυαστούν αρμονικά. Βαγγέλη, καλή αρχή στις σπουδές σου και καλή επιτυχία! Ο Σ.Δ.Π. Σερρών θα είναι δίπλα σου, υποστηρικτής σε ότι επιλέξεις να κάνεις!