Ενημερωτική ημερίδα του ΟΠΕΚΕΠΕ για τους αγρότες του Νομού Σερρών
Date:
Ο ΟΠΕΚΕΠΕ στα πλαίσια της δράσης ενημέρωσης των αγροτών της Κεντρικής Μακεδονίας για:
την ορθή υποβολή της Ενιαίας Αίτησης Εκμετάλλευσης 2017
τις υποχρεώσεις που θα πρέπει να τηρούν σύμφωνα με τις κοινοτικές οδηγίες και τις εθνικές διατάξεις
την συμμόρφωση για τους ελέγχους
θα πραγματοποιήσει εκπαιδευτική ενημέρωση για τους αγρότες του Νομού Σερρών στις Σέρρες την Τρίτη 28/03/2017 και ώρα 11:00 π.μ. στην Αίθουσα Εκδηλώσεων της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Σερρών “ΚΕΔΗΣ”, Εθνικής Αντιστάσεως 34.
Ανάλογες τέτοιες εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν σε όλους τους Νομούς της Κεντρικής Μακεδονίας στο ίδιο χρονικό διάστημα, στα πλαίσια δράσης ενημέρωσης του ΟΠΕΚΕΠΕ