Αύριο Τρίτη, ανοίγει τις πύλες του το φεστιβάλ «Συνάντηση Νέων Άρδας 2016», στις όχθες του ποταμού Άρδα, στις Καστανιές του Έβρου. Το φεστιβάλ γίνεται 22 χρόνων φέτος και κατά την πρώτη ημέρα, οι επισκέπτες του θα απολαύσουν μουσικές από γνωστούς dj’s. Οι εκδηλώσεις θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 31 του μηνός και μεταξύ άλλων το πρόγραμμα του εξαημέρου θα πλαισιώσουν κορυφαία ονόματα της μουσικής, όπως ο Β. Παπακωνσταντίνου, ο Γ. Ζουγανέλης και η Ε. Παπαρίζου.
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
Όροι Χρήσης | Πολιτική απορρήτου & συμμόρφωση GDPR
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.