Γεύση από… Βουλή πήρε ο Διαμαντίδης!
Date:
Στα θεωρεία της Βουλής εντόπισε τον Δημήτρη Διαμαντίδη ο φωτογραφικός φακός το βράδυ της Τρίτης.
Στα θεωρεία της Βουλής εντόπισε τον Δημήτρη Διαμαντίδη ο φωτογραφικός φακός το βράδυ της Τρίτης. Ο αρχηγός του Παναθηναϊκού παρακολούθησε μαζί με τον φυσιοθεραπευτή του «τριφυλλιού» τη συζήτηση για τη διαφθορά και τη δικαιοσύνη.
Ο «3D», ο οποίος το βράδυ της Παρασκευής θα τιμηθεί από την Ευρωλίγκα στο παιχνίδι του Παναθηναϊκού με την Τσεντεβίτα, βρέθηκε στα θεωρία της Βουλής και παρακολούθησε με ιδιαίτερη προσοχή τα όσα είπαν οι βουλευτές. Άλλωστε, είναι γνωστό πως ο πολύπειρος καλαθοσφαιριστής είναι πολιτικοποιημένος, φροντίζει να ενημερώνεται και δείχνει έντονο ενδιαφέρον για τα κοινά.