ΚΑΜΠΑΝΙΑ EΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
Date:
Με κεντρικό σύνθημα ενημερωνόμαστε έγκαιρα, προστατευόμαστε αποτελεσματικά! Πυροσβέστες και πολίτες ξεκινούν την προσπάθεια για ένα ήσυχο και χωρίς πυρκαγιές καλοκαίρι. Σήμερα το πρωί στην Π.Ε. Σερρών στελέχη της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας των Σερρών «ρίχτηκαν» αυτή τη φορά στη μάχη της ενημέρωσης και μοίρασαν ενημερωτικά φυλλάδια σε οδηγούς για το τι πρέπει να προσέχουν και τι πρέπει να πράξουν σε περίπτωση που εντοπίσουν μια πυρκαγιά.
ΡΕΠΟΡΤΑΖ