Κοπή βασιλόπιτας Συλλόγου Θεσσαλών- Η Παναγιά Ξένια
Date:
O Σύλλογος Θεσσαλών & Φίλων Νομού Σερρών “Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ” διοργάνωσε τον ετήσιο χορό σε γνωστή αίθουσα δεξιώσεων στην Οινούσα Σερρών, σήμερα, το μεσημέρι, Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017
Date:
O Σύλλογος Θεσσαλών & Φίλων Νομού Σερρών “Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ” διοργάνωσε τον ετήσιο χορό σε γνωστή αίθουσα δεξιώσεων στην Οινούσα Σερρών, σήμερα, το μεσημέρι, Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017