Πρωτιά Παναγιώτη Σπυροπούλου στις Περιφερειακές εκλογές στον Νομό Σερρών. Ο αντιπεριφερειάρχης Σερρών, κρατάει την πρωτιά σε ψήφους με δεύτερο τον Δ.Καριπίδη, τρίτο τον Αθανάσιο Μαλλιαρά και τέρταρτο τον Δ.Μπαλαξή
![Περιφερειακές εκλογές στις Σέρρες: Πρωτιά Παναγιώτη Σπυρόπουλου 1 periphereia1 1](https://epiloges.tv/wp-content/uploads/2023/10/periphereia1-1.jpg)
Πρωτιά Παναγιώτη Σπυροπούλου στις Περιφερειακές εκλογές στον Νομό Σερρών. Ο αντιπεριφερειάρχης Σερρών, κρατάει την πρωτιά σε ψήφους με δεύτερο τον Δ.Καριπίδη, τρίτο τον Αθανάσιο Μαλλιαρά και τέρταρτο τον Δ.Μπαλαξή