Πρώτο Πειραματικό σχολείο Αλεξανδρούπολης. “English Learning Friends (ELF)”
Date:
Η διακρατική συνάντηση των συντονιστών του “English Learning Friends (ELF)” του προγράμματος Erasmus+ θα πραγματοποιηθεί αυτήν την εβδομάδα στην Αλεξανδρούπολη. Στις 5, 6 και 7 Οκτωβρίου εκπαιδευτικοί σχολείων της Ευρώπης θα φιλοξενηθούν από το 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο της Αλεξανδρούπολης και στις συναντήσεις τους θα κάνουν τον απολογισμό δράσης της περσινής χρονιάς και τον σχεδιασμό για το τρέχον έτος.