Στ. Αγιαννίδου ΤΕΒΑ-Διανομή προϊόντων
Date:
O Δήμος Σερρών που συμμετέχει στο Επισιτιστικό Πρόγραμμα, έως και αύριο Παρασκευή, συνεχίζει τη διανομή τροφίμων στους δικαιούχους. Να σημειωθεί πως, η ροή της διανομής γίνεται ομαλά και χωρίς προβλήματα.
Date:
O Δήμος Σερρών που συμμετέχει στο Επισιτιστικό Πρόγραμμα, έως και αύριο Παρασκευή, συνεχίζει τη διανομή τροφίμων στους δικαιούχους. Να σημειωθεί πως, η ροή της διανομής γίνεται ομαλά και χωρίς προβλήματα.