Στις 11 σήμερα το πρωί τελέσθηκε η εξόδιος ακολουθία για τις δύο μοναχές
Date:
Στις 11 σήμερα το πρωί τελέσθηκε η εξόδιος ακολουθία για τις δύο μοναχές από την Ι.Μ. του Προφήτου Ηλία του Αγίου Πνεύματος Σερρών, οι οποίες την προηγούμενη Τρίτη το απόγευμα έχασαν τη ζωή τους σε τροχαίο δυστύχημα που σημειώθηκε στην Ε.Ο. Σερρών – Θεσσαλονίκης. Πλήθος πολιτών έδωσε σήμερα το πρωί το παρόν στην εξόδιο ακολουθία προκειμένου να πουν το ύστατο χαίρε στις 2 γυναίκες.