Τα προβλήματα που υπάρχουν στο θέμα της μεταφοράς των απορριμμάτων από τον ΣΜΑ Δράμας στον ΧΥΤΑ Παλαιοκάστρου τέθηκαν στην πρόσφατη σύσκεψη που έλαβε χώρα στη Δράμα. Στη σύσκεψη το παρών έδωσαν εκπρόσωποι της Τοπικής Αυτοδιοίκησης Δράμας και Δοξάτου.
συνδεθείτε
Καλωσήρθατε! Συνδεθείτε στον λογαριασμό σας
Ξεχάσατε τον κωδικό σας? ζήτα βοήθεια
Όροι Χρήσης | Πολιτική απορρήτου & συμμόρφωση GDPR
ΑΝΑΚΤΗΣΗ ΚΩΔΙΚΟΥ
Ανακτήστε τον κωδικό σας
Ένας κωδικός πρόσβασης θα σταλθεί με e-mail σε εσάς.