17χρονος νεκρός από το μακελειό του Μανάχου
Date:
Απέραντη θλίψη επικρατεί στον Άρατο Ροδόπης εδώ και τρεις ημέρες αφού ένα από τα θύματα στο Μόναχο καταγόταν από το χωριό της Κομοτήνης. Τις τελευταίες ώρες, οι κάτοικοι του χωριού βουβοί και με δάκρυα στα μάτια, παρακολουθούν τα τηλεοπτικά ρεπορτάζ να τον αποκαλούν «ήρωα». Εκείνοι ξέρουν ότι ήταν ένα από τα αγαπημένα τους «τριδυμάκια» που δεν θα σφίξουν ποτέ ξανά στην αγκαλιά τους.