![Μασλαρινός2 Με καταστηματάρχες, προσωπικό και κόσμο, στο κέντρο της Νιγρίτας συνομίλησε ο Υποψήφιος Δήμαρχος Βισαλτίας Αθ.Μασλαρινός](https://epiloges.tv/wp-content/uploads/2023/09/maslarinos2-1-696x392.jpg)
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Βισαλτίας, κ. Αθανάσιος Μασλαρινός, συνοδευόμενος από υποψήφιους Δημοτικούς και Τοπικούς συμβούλους του επισκέφθηκε, το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2023, τα καταστήματα της Νιγρίτας.
Ο κ. Μασλαρινός συνομίλησε με εμπόρους, καταστηματάρχες και υπαλλήλους για τα προβλήματα που απασχολούν την αγορά αλλά και με τον κόσμο που συνάντησε εκεί. Τόσο ο Υποψήφιος Δήμαρχος όσο και στελέχη του συνδυασμού τους άκουσαν με προσοχή. «Στόχος μας είναι να ενδυναμώνουμε την τοπική επιχειρηματικότητα με πολιτικές αναπτυξιακού χαρακτήρα, δράσεις και χρηματοδοτικά εργαλεία» τόνισε ο κ. Μασλαρινός.
![Με καταστηματάρχες, προσωπικό και κόσμο, στο κέντρο της Νιγρίτας συνομίλησε ο Υποψήφιος Δήμαρχος Βισαλτίας Αθ.Μασλαρινός 2 Με καταστηματάρχες, προσωπικό και κόσμο, στο κέντρο της Νιγρίτας συνομίλησε ο Υποψήφιος Δήμαρχος Βισαλτίας Αθ.Μασλαρινός](https://epiloges.tv/wp-content/uploads/2023/09/maslarinos-9-1024x576.jpg)