Σέρρες: Τρυφερή πρόταση γάμου με καντάδα στο κέντρο της πόλης
Date:
Με έναν ξεχωριστό και ιδιαίτερο τρόπο έκανε πρόταση γάμου στο κέντρο της πόλης των Σερρών έκανε χθες ο Πασχάλης Ακριτίδης στην αγαπημένη του, Κάτια Λαδιά
Ο υποψήφιος γαμπρός με συνοδεία μουσικών έφτασε μπροστά στο κατάστημα που εργάζεται η αγαπημένη του, κάνοντας καντάδα με το τραγούδι “σ’ αγαπώ” ενώ ο ίδιος ήταν κρυμμένος κρατώντας μια όμορφη ανθοδέσμη.
Την πρόταση ακολούθησε η συγκίνηση της μέλλουσας νύφης ενώ γύρω από το ζευγάρι επικράτησαν πανηγυρισμοί
Δείτε φωτογραφίες
![Σέρρες: Τρυφερή πρόταση γάμου με καντάδα στο κέντρο της πόλης 2 protash](https://epiloges.tv/wp-content/uploads/2024/07/protash-768x1024.jpg)
Δείτε το βίντεο ΕΔΩ